Mil – Pack Folia Stretch

Jesteśmy młodą firma która dopiero zaczyna stawiać pierwsze kroki na rynku folii stretch, dlatego postaramy się nie zawieść naszych klientów biznesowych jak i indywidualnych. Oferujemy wyroby folii stretch (ręczne), mini-rap, folia maszynowa, nie od dziś wiadomo, że folie te są nieodłącznym elementem w prowadzeniu mniejszych i większych biznesów.  Nasze wyroby świetnie sprawdzają się w transporcie do zabezpieczenia palet podczas transportu, czy też zabezpieczenia paczek przed uszkodzeniem, brudem i wilgocią, natomiast folia czarna, skutecznie zasłania zawartość paczki  do wysyłki.
Folia stretch ma świetne  właściwości elastyczne  jest bardzo odporna na uszkodzenia  przez nacisk ostrych przedmiotów. Nasze produkty są wykorzystywane w różnych dziedzinach gospodarki m.in.:
–  meblarstwo
–  ogrodnictwo
–  przemysł spożywczy
–  strefa magazynowa
–  budownictwo
–  branża handlowa

Sami Państwo możecie się przekonać, że  jest bardzo dużo zastosowań dla naszych produktów.

 
 

Sklep Mil-Pack zajmuje się sprzedażą foli stretch, naszą ofertę kierujemy zarówno do firm jak i do klientów indywidualnych. Na każdym etapie  współpracy z Państwem  staramy się kierować najważniejszymi wartościami dla naszej firmy:

  • wysoka jakość produktów,
  • szybkie realizowanie zamówień,
  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • realizacja zamówień specjalnych,
  • bezpieczne transakcje oraz jasne zasad-
Następny wpisRead more articles

Dodaj komentarz